Вишенька без світла. Що сталось?

Сьогодні,  частина Вінниці, а саме мікрорайон Вишенька залишився без світла. Стояв громадський транспорт та не працювали світлофори.
На своїй сторіці у Фейсбук керівник Промавтоматики Михайло Ганчук прокоментував ситуацію так
Вийшла з ладу (згоріла) чарунка на підстанції «Західна». В результаті поломки частина Вінниці знеструмлена.

«Вінницяобленерго» оперативна вибачилося перед клієнтами та розпочало ремонтні роботи. Спочатку підключили резервне харчування для лікарень та транспортної компанії, щоб відновити роботу електротранспорту. На це знадобилося трохи більше двох з половиною годин.

До першої години дня в компанії мали намір повністю відновити електропостачання.

З 1 грудня збільшено розміри надбавок та підвищень до пенсій: загальна потреба на пенсійні виплати грудня для Вінниччини складе 1 543, 2 млн грн.

На Вінниччині привітали військовослужбовців із професійним святом – Днем Збройних Сил України