ВІнничина

ВНАСЛІДОК ВИБУХІВ НА ПЕРЕПРАВІ В ХЕРСОНІ ЗАГИНУВ РОСІЙСЬКИЙ ПРОПАГАНДИСТ

Про смерть Олега Клокова повідомила окупаційна влада Херсона.

РосЗМІ звинувачують у обстрілі мирних громадян українську армію. Нібито внаслідок ударів по переправі біля Антонівського мосту загинули мирні жителі, зокрема Олег Клоков. У свою чергу, в українському центрі масових комунікацій підкреслили, що Клоков був членом спецслужб РФ. Про це пише “Фокус”.

За заявою окупаційної влади Херсона, Клоков прибув до міста для створення телеканалу “Таврія”.

Що відомо, за інформацією ЗМІ:

Російський пропагандист працював на телеканалах: “Москва 24”, Ukrainian Today , Перший канал та ряд інших. Також заявляється, що він працював у держорганах Москви. Прибув до окупованого Херсона для створення телеканалу “Таврія”. Він встиг опрацювати 2 тижні. Він воював у 1 та 2 компаніях проти Чечні, ймовірно, у складі ГРУ. Цим і може порозумітися його участь у складі колони з військами РФ. Він прибув до Херсона за завданням командування контролювати медіаполі.

У свою чергу нагадаємо, що раніше окупаційна влада Херсона опублікувала графік роботи переправи через Дніпро у Херсоні: з 7:00 ранку до 20:00 вечора. Також окупаційна влада ввела, з моменту окупації, комендантську годину.

Спікер оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк дала свій коментар про вчорашні події поблизу Антонівського мосту:

Так, ми тримаємо вогневий контроль (над Антонівським мостом – ред.), але я неодноразово наголошувала на тому, що ми не б’ємо по об’єктах критичної інфраструктури на поразку. Ми не б’ємо за мирними населеними пунктами та місцевим населенням. Те, що на мосту в цей час не може бути цивільних, стверджують самі окупанти, бо це комендантська година і дуже суворі заходи вживаються тими, хто її може порушити. Громадянських там не було.

Україна може розраховувати на €18 млрд фіндопомоги у 2023 році – Єврокомісія

Рашисти вивозять заручників та військовополонених на Херсонщині в невідомому напрямку