ВІЙНАВІнничинаГоловні новини

Внаслідок ракетних ударів РФ у Жмеринці та Козятині є загиблі та поранені

Сьогодні вранці російські війська завдали ударів по Жмеринці та Козятину (Вінницька область), які є залізничними вузлами. В результаті відомо про поранених та загиблих. Про це повідомляє голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов у ​​своєму Telegram.

«Сьогодні Вінницька область знову під ракетним обстрілом, міста Жмеринка та Козятин. Ворог намагається завдати ударів по об’єктах критичної інфраструктури. На жаль, є загиблі, поранені, проводяться рятувальні роботи», – зазначив він.

Нагадаємо, РФ сьогодні вранці завдала п’ять ударів по залізниці у центральній та західній частині України.

Великдень 2022: як стильно і просто прикрасити кошик своїми руками

Окупанти намагалися прорватися за позиції ЗСУ. Групу ліквідували бійці 59 бригади з Вінниччини