Головні новиниНовини

Вінницька міска рада на вакцинована 99%

На сьогодні майже 134 тисячі містян вже вакцинувались  від коронавірусу. Від початку вакцинальної кампанії повний курс щеплень пройшли 99 569  вінничан (33,2 %) від дорослого населення громади.

На сьогодні, рівень вакцинованих працівників Вінницької міської ради від СOVID-19 сягнув 99% , завдяки чому вона й надалі продовжуватиме функціонувати у звичному режимі та працюватиме на користь вінничан, не зважаючи на “червону” зону.

Лише 1% складають працівники, які вже перехворіли, або мають протипоказання (10 з них на додатковому обстеженні).

Повідомляє Вінницька міська рада.

Першою або двома дозами щепились 133 928 (44,6%) мешканців Вінницької міської територіальної громади. За минулі вихідні, 20-21 листопада,  імунізувались 3 296 людей. Щеплюють вінничан безкоштовно.

Перелік пунктів вакцинації.

384 порушення за тиждень: На Вінниччині рейдові групи перевіряють дотримання карантинних вимог

Померла відома акторка Вінницького обласного музично-драматичного театру імені Садовського