НовиниСпорт

Вінницька «Нива» перемогла столичну команду « в суху» – 4:0

0

Вінницька «Нива» зустрілася з київською командо «Рубікон» в рамках 6-го туру чемпіонату України по футболу у групі А Другої ліги. Гра завершилася розгромом киян, вінничани перемогли їх із рахунком – 4:0.

Гра починалася доволі спокійно, проте вінничани впевнено показували своєю грою, що вони налаштовані на перемогу. Вже на 23-ій хвилині Максим Зеленевич забив перший гол, точно поціливши у  ворота. Другий було забито на 40-ій хвилині Дмитром Петриком.

На 62-ій хвилині Артур Загорулько пройшов до карного майданчика гостей, обіграв захисника та влучно вдарив у ближній кут от воротаря. Останній м’яч було забито на 90+1 хвилині Віктором Георгієвим.

Таким чином, наразі вінницька «Нива» знову повернулася на 5 місце у турнірній таблиці.

Вінницькі поліцейські долучилися до благодійного проєкту “Підготуємось до школи разом”