ВІЙНАВІнничинаГоловні новини

Вінницький нацгвардієць Геннадій Левченко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

0

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нацгвардієць Геннадій Левченко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Про це повідомляє Західне територіальне управління Національної гвардії України.

Геннадій Левченко до лав Національної гвардії України потрапив не випадково, адже до цього служив строкову в НГУ. Хлопець призвався по мобілізації і був призначений на посаду стрільця-радіотелефоніста. Він з перших годин війни знав, що мусить приєднатися до сил оборони України, адже по іншому він вчинити не міг.

Як розповідає матір Наталія Іванівна, служба стала невід’ємною частиною життя її сина: «Геннадій служив у військовій частині Національної гвардії України у Вінниці, а згодом працював у Державній кримінально-виконавчій службі. Пізніше він став молодшим сержантом внутрішньої служби і три роки був молодшим інспектором відділу охорони».

На початку війни Геннадій разом з однокласником пішли до військкомату, адже хотіли потрапити в зону бойових дій.

«Пригадую, як він тоді зателефонував і сказав, що потрапив на службу до місцевої військової частини НГУ. Як і будь-яка матір, я дуже хвилювалась за сина, але дізнавшись, що він служитиме поряд, мені стало легше на душі. Хто ж знав, що Гена прослужить 13 днів… 16 березня мого сина не стало. Він охороняв один із стратегічних об’єктів області, який зазнав ракетного обстрілу окупанта», — розповідає пані Наталія.

За словами друга Олександра, гвардієць Геннадій був позитивним і відповідальним хлопцем. З початку війни він просто не зміг залишатись осторонь вторгнення. Геннадій чітко розумів, що захист Батьківщини – це святий обов’язок кожного громадянина і хотів пліч-о-пліч зі своїми хлопцями захищати країну від агресора.

Командир стрілецької роти старший лейтенант Олег називає гвардійця прикладом зразкового військовослужбовця: «Дуже шкода, що сьогодні війна забирає найкращих синів і дочок України. Велика подяка й шана родинам військовослужбовців».

Релоковані підприємства у Вінниці в серпні створили 74 робочі місця

Previous article

Вишиванки і кольори прапора України – урочистості для першокласників у деяких школах на Вінниччині.

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in ВІЙНА