ВІнничинаЗдоров'я

Вінницькі медики отримала понад 600 промокодів на безкоштовні поїздки

0

МОЗ разом з компанією Uber та благодійною організацією «Солом’янські котики» запустили спільну ініціативу, щоб допомогти забезпечити безкоштовними проїздами медичних працівників майже 100 медичних закладів по всій Україні. Щоб полегшити роботу героїчних українських медиків, Uber надав спеціальні промокоди на безкоштовні поїздки. Вінницька область отримала понад 600 таких промокодів.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА.

У рамках ініціативи, запущеної в серпні, Uber після консультацій із МОЗ зобов’язався щомісяця надавати лікарням близько 35 000 промокодів на безоплатні поїздки, що в грошовому еквіваленті відповідає сумі до 8 мільйонів гривень на місяць. Ініціатива триватиме до кінця листопада 2022 року.
Скористатися промокодами в додатку Uber працівникам лікарень допомагатимуть волонтери київського благодійного фонду «Солом’янські котики», який, зокрема, спеціалізується на навчанні цивільних домедичній допомозі.

Промокод надає знижку до 250 грн на поїздки на опцію UberX, що починаються або закінчуються за визначеними адресами медичних закладів з 8:00 до 20:00.

На Донеччині внаслідок танкового обстрілу загинув 27-річний захисник з Вінниччини Сергій Калітник

Previous article

Вінницькому ліцею № 26 присвоїли почесне ім’я Героя України Дмитра Майбороди

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *