Головні новини

Вінниця більше не комфорте місто?

Раніше Вінниччина традиційно посідала 2- ге місце серед лідерів – за інтегрованим показником. За підсумками, 2020 року, Вінниччина впала відразу на 13 позицій, посівши 15-е місце. Повідомляє видання Вінниця Сьогодні

Варто додати, що за окремими напрямками динаміка виглядає ще сумніше. За показником “Фінансова самодостатність” лише за один рік  Вінниччина скотилася з 5-го місця аж на 21-е – відразу на 16 позицій!

Подібна ситуація викликає глибоку тривогу не лише у фахових економістів, а й у пересічних вінничан. Адже наразі невідомо, як наша область завершить рік поточний, але криза із наповненням обласного бюджету вже стала сумною реальністю

Нагадаємо, що за останній рік у Вінниці та області скротилися робочі місця, відтак багато працездатного населення виїхало до інших міст. Різке скорочення розпочалося одразу після місцевих виборів, які не принесли очікуваного результату серед населення. Про що свідчить різке погіршення рівня довіри до місцевої влади.

Родину вінничан більше тижня розшукує поліція

ДСНС попереджає про негоду на Вінниччині