ВІнничинаНовини

Двоповерховий поїзд курсуватиме за маршрутом “Вінниця – Київ”

0

Електропоїзд Skoda City Elephant EJ675, який 30 грудня вирушив у свій перший рейс після тривалого простою та капремонту, обслуговуватиме маршрут “Київ – Вінниця” після завершення новорічно-різдвяних свят. 

Про це днями заявив голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишин.

Поїзд спочатку поїде маршрутом “Київ – Вінниця – Тернопіль – Львів”. У святкові дні він курсуватиме на цьому маршруті, а далі після свят, коли знизиться пасажиропотік, його буде поставлено на маршрут “Київ – Вінниця”, – заявив він.

За словами голови “Пасажирської компанії” Укрзалізниці Олександра Перцовського, поки попит на напрям “Київ – Львів” дуже високий – за кілька днів на перший рейс Skoda Elephant було викуплено понад 400 квитків, що становить 2/3 місткості поїзда (636 місць). Цим маршрутом Skoda ходитиме щодня.

Заступник посла Чехії в Україні Іржі Прецлік, який був присутній на заході, уточнив, що в Чехії подібні поїзди використовуються як приміські, а не як міжміські.

У нас двоповерхові поїзди на зразок City Elephant є приміськими. Вони не їздять на довгі дистанції, максимум на 60-70 км. Міжміські поїзди інші. Але це залежить від організації залізничного руху в конкретній країні, – уточнив він, відповідаючи на запитання журналістів.

Нині це найбільший за пасажиромісткістю поїзд “Укрзалізниці”. Вартість його ремонту, за словами голови компанії Олександра Камишина, становила 120 млн грн. Другий аналогічний поїзд, за словами керівництва Укрзалізниці, має вийти на маршрут у першій половині 2022 року.

Нагадаємо, пасажирка Укрзалізниці Надія Ганіна поскаржилася на низьку температуру у вагоні поїзда № 779 “Суми – Вінниця”. Скаргу та фото опублікував Центр досліджень залізничного транспорту.

У селі Погребищенської громади знайшли бомбу

Previous article

На Вінниччині прогнозують погіршення погоди

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *