ВІнничинаНовини

День Незалежності у Вінниці відзначать онлайн: виставки, майстер-класи, вікторини, флешмоби

0
Щороку 23 серпня в Україні традиційно відзначається День Державного прапора, а 24 серпня – одне з найважливіших свят – День Незалежності України.

Цього року у Вінницькій міській територіальній громаді, як і по всій території України, буде проведено низку подій. Культурно-мистецькі заходи присвячені до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України проходитимуть в онлайн-форматі.

23 серпня у День Державного прапора об 14:00 відбудеться концертна програма (онлайн) «Ти в мене є одна єдина» – організовує її Вінницька централізована клубна система, с. Великі Крушлинці. Переглянути концерт можна за посиланням https://cutt.ly/WZrB2yT.

Вінницька міська центральна бібліотека для дітей та юнацтва об 14:00 ознайомить із презентацією віртуальної виставки «Миті історії української незалежності». А об 15:00 відбудеться віртуальна виставка «Цвітуть неначе квіти волі, знамена жовто-голубі» https://cutt.ly/3XA5Uu8.

Також 23 серпня об 15:00 відбудеться онлайн майстер-клас з виготовлення прапорців «Прапор миру, вірності і волі» – його проведуть співробітники бібліотеки-філії №21, долучитись можна за посиланням http://library21vmcbs.blogspot.com/.

Об 16:00 буде відбуватись вікторина на платформі Kahoot! «Прапор як державний символ», який організовує ЦМБ ім. Бевза http://libraryvmcbs.blogspot.com/.

24 серпня до Дня Незалежності України на сторінках соціальних мереж КЗ «Центр концертних та фестивальних програм» з 10:00 до 16:00 транслюватиметься концертна програма «Тобі, Незалежна Батьківщино» за посиланнями у інстаграм https://cutt.ly/9XA5h1K та на фейсбук сторінці https://cutt.ly/HXA5nuI.

Вінницька централізована клубна система об 11:00 організовує онлайн-флешмоб під назвою «Синьо-жовтий прапор – єдність поколінь» село Писарівка, доєднатись можна за посиланням https://cutt.ly/iZrBmJe.

Від населеного пункту Малі Крушлинці об 12:00 буде захід-вітання «Тобі, Україно!» за посиланням https://cutt.ly/UZrV4g8.

Святкову програму присвячену до Дня Незалежності України об 13:00 24 серпня проведе КЗ Вінницька художня дитяча школа мистецтв під назвою «Україна в нас одна!» на своїй фейсбук сторінці https://cutt.ly/RXA5KMX.

А об 15:00 можна буде переглянути концертну програму від ВЦКС с. Писарівка «У мирі, любові живи, Україно!» https://cutt.ly/iZrBmJe.

Вінницька дитяча музична школа № 2 організовує об 15:00 до Дня Незалежності України святкову програму онлайн «Квітуй у серці, рідна Україно!» – https://cutt.ly/tXA64PH. Вінницька центральна міська бібліотека ім. І. В. Бевза об 16:00 проведе онлайн майстер-клас «Патріотична листівка» https://cutt.ly/QXSqPZN

У Вінниці визначили переможницю флешмобу до Дня Державного Прапора України

Previous article

Станом на 23 серпня 1 065 жителів Вінниччини хворіють на коронавірус

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *