ВІнничинаНовинисоціальна політика

Директор вінницької школи переміг у національному конкурсі кращих директорів шкіл

Днями у Державній службі якості освіти підбили підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу «Директор 2021: найкраща практика» та нагородили переможців. Конкурс присвячений побудові системи забезпечення якості освіти у школах та дошкільних дитячих установах. Переможцем журі назвали директора вінницької школи №20 Олега Слушного.

«Конкурс має на меті виявити кращих керівників, які працюють над розвитком якісної освіти у своєму навчальному закладі. У цьому році переможцем серед директорів шкіл став Олег Слушний – директор вінницької школи №20. До речі, у 2019 році він потрапив у десятку кращих педагогів України у премії «Global Teacher Prize Ukraine», яку ще називають «Нобелівської премією для вчителів». Ми пишаємося здобутками вінницьких освітян. Вони вкотре доводять, що Вінницька громада має потужну освітню галузь», − зазначила директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

У Вінниці урочисто відкрили головну новорічну ялинку 2022

У центрі Жмеринки неповнолітні викрали прикрашену ялинку