За забруднення річки на лаві підсудних опинилася жителька Вінниччини

До суду спрямовано обвинувальний акт щодо жительки Вінниччини, а саме міста Могилів-Подільського. Громадянку обвинувачують у порушенні правил охорони вод, у результаті чого її дії призвели до забруднення поверхневих вод.

У ході досудового розслідування було встановлено, що більше десятка років тому громадянка отримала у користування теплохід «Подол», який транспортували до м. Могилева-Подільського та пришвартували на річці Дністер.  У подальшому обвинувачена використовувала його для пасажирських перевезень.

Торік з теплоходом сталася аварійна ситуація – у корпусі судна виникло пошкодження. У результаті такої аварії річку почали забруднювати нафтопродукти. Розмір завданої шкоди розрахований на рівні більше 222 тис. грн.

На Вінниччині судитимуть керівника підприємства, який самовільно зайняв водосховище

У Вінниці та інших українських містах опалення й гаряча вода з жовтня можуть подорожчати на 30-40%