НовиниУКРАЇНА

Зеленський вніс до Ради подання на звільнення генпрокурора Венедиктової

0

На сайті ВР зареєстровано відповідний проект постанови.

До Верховної Ради України надійшло подання президента України Володимира Зеленського про звільнення Ірини Венедиктової з посади генерального прокурора.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, на сайті парламенту зареєстровано проект постанови “Про надання згоди на звільнення президентом України Венедіктової І.В. з посади генерального прокурора” (реєстраційний номер 7567).

Відсторонення Венедиктової: що відомо

Як повідомляв УНІАН, 17 липня президент своїми указами відсторонив Івана Баканова від виконання обов’язків голови СБУ, а також відсторонив Ірину Венедиктову від посади генпрокурора.

Через деякий час Зеленський пояснив своє рішення тим, що через велику кількість зрадників серед працівників органів прокуратури та СБУ, які залишилися на окупованій території і працюють на Росію, виникли питання до голови СБУ та генпрокурора.

18 липня заступник керівника офісу президента Андрій Смирнов заявив, що про звільнення Венедиктової й Баканова поки мова не йде. За його словами, будуть проведені службові перевірки, за результатами яких президент прийме рішення про внесення до парламенту подань про надання згоди на звільнення генпрокурора і голови СБУ.

В СБУ – кадрові зміни: звільнено заступника Баканова та змінено керівництво у 6 областях

Previous article

Окупанти “позбавили” громадян України права власності на нерухомість в Маріуполі

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in Новини