ВІнничинаНовини

Змінили графік потягу через Вінницю, яким українці повертаються з Польщі

В Укрзалізниці змінюють графік курування потягу, що прямує з Польщі, аби зробити зручнішим повернення додому для українців. Ним можна дістатися й до Вінниці.

Про це повідомляють в Укрзалізниці.

З 12 червня час відправки Інтерсіті+ №706 з Перемишля зміщується на 10:15 (замість 08:00), що дасть можливість зручної пересадки з польського Інтерсіті №83173 Вроцлав — Перемишль. Зміна дозволить простіше повернутися додому тим українцям, які знаходяться у Вроцлаві, Катовіце, Кракові та Жешуві.

Прибуття до Львова о 13:10, до Тернополя о 15:24, до Хмельницького о 17:14, до Вінниці о 19:19, до Києва о 22:34.

Третій місяць війни: загиблі герої Вінниччини

У Вінниці затримали чоловіка з наркотиками на суму майже 150 тисяч гривеньУ Вінниці затримали чоловіка з наркотиками на суму майже 150 тисяч гривень