ВІЙНАВІнничина

ЗСУ передали партію тютюну та сигарет, яку конфіскували на Вінниччині

0

Збройним силам України передали партію тютюну та сигарет, які фігурували в одній з судових справ. Загальна вартість продукції складає 300 тисяч гривень.

Про це повідомляють у Вінницькій обласній прокуратурі.

У Гайсині чоловік впродовж лютого-травня незаконно незаконно продавав виготовлені сигарети різних брендів без марок акцизного податку України. Тютюн та обладнання для виробництва придбав через соціальні мережі. Під час обшуку в орендованому обвинуваченим гаражі виявили: 2659 пачок сигарет, 3840 штук не упакованих в пачки сигарет, 32 полімерні мішки тютюну, 113 400 сигаретних гільз, 160 000 штук паперу для сигарет-самокруток загальною вартістю понад 300 тис. грн.

За результатами розгляду в суді обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді штрафу в розмірі 85 000 грн, який він сплатив.

Крім того, судом задоволено клопотання прокурора та вилучені під час досудового розслідування сигарети, тютюн, сигаретні гільзи, папір для сигарет-самокруток передані на потреби Збройних Сил України, а грошові кошти конфісковані.

ЗСУ передали партію тютюну та сигарет, яку конфіскували на Вінниччині

ВІННИЦЯ ЗАКУПОВУЄ 20 ТРОЛЕЙБУСІВ НА СУМУ 34 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

Previous article

Зима в Україні не буде суворою. Імовірність тривалих морозів мізерна, – Укргідрометцентр

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in ВІЙНА