ВІнничина

ЗСУ протягом тижня просунулися на 2,5 кілометра в напрямку Кремінної, – Генштаб

0

Протягом тижня українські військові проснулися вперед у напрямку Кремінної Луганської області на близько 2,5 кілометра. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов під час брифінгу 29 грудня.

Він зазначив, що поряд із веденням позиційної оборони на Бахмутському та Лиманському напрямках українські військові продовжують наступальні дії в районі Кремінної Луганської області, де проснулися вперед протягом тижня на близько 2,5 км.

Крім того, за його словами, серед офіцерського складу штабу 2-го армійського корпусу противника з місцем дислокації в Луганську циркулює інформація про поступову підготовку оборонних рубежів навколо Луганська.

“При цьому зазначається, що у разі прориву Силами оборони України оборонних рубежів російських окупаційних військ на лінії Сватове-Кремінна та, відповідно, перенесення бойових дій ближче до міста Луганськ, значна частина військовослужбовців підрозділів 2-го армійського корпусу, особливо з-поміж мобілізованих на тимчасово окупованих територіях, планує здаватися в полон”, – повідомив Громов.

Як повідомляли Українські Новини, Британська розвідка повідомила, що росіяни стягують під Кремінну Луганській області сили та окопуються там, бо до міста підступають українські сили.

Раніше голова Луганської ОВА повідомив, що російські окупанти намагаються утримати контроль над Кремінною Луганської області, у районі міста точаться важкі бої. На цій ділянці фронту ЗСУ мають успіхи.

Усі тактичні хитрощі ворога виявилися безрезультатними, — Коваленко про ракетно-дронову атаку по Україні

Previous article

Є вагомі підстави прийняти Україну до ЄС одразу після війни – Іван Міклош.

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *