БізнесВІнничинаНовиниПодії

З 24 жовтня на Вінниччині розпочнуть роботу традиційні осінні ярмарки

0

Вже трaдицiйнo, після збoру сільгоспвиробниками врoжaю, у Вiнницi прoвoдяться осінні ярмaрки. Відповідно до розпорядження Голови обласної державної адміністрації від 11 жовтня 2021 року №736 «Про проведення осінніх сільськогосподарських ярмарків» та з метою забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників, у неділю 24 жовтня та суботу 30 жовтня 2021 року в місті Вінниці на площі, яка прилягає до торговельного центру «PlazaPark» по вул. Келецькій, 117-Б, будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки.

До участі у ярмарку будуть залучені підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів, а також торговельні підприємства споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та  інших продовольчих товарів.

Також, населенню запропонують саджанці фруктових дерев, кущі смородини, аґрусу, малини та різноманітні квіти.

Вiнничaни змoжуть купити продовольчі тoвaри та сільгосппродукти зa прийнятними цiнaми бeзпoсeрeдньo у  виробників.

У ярмарку, який пройде 24 жовтня  2021 року, візьмуть  участь  близько 160 товаровиробників з усіх районів області та обласного центру.

Вінничанка Перемогла В Конкурсі «Міс Україна 2021»

Previous article

На Вінниччині контррозвідка СБУ затримала агента ФСБ

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in Бізнес