ВІнничина

Колонію з полоненими в Оленівці обстріляли окупанти: СБУ опублікувала доказ

0

Служба безпеки перехопила розмову загарбників.

Обстріл виправної колонії з полоненими українськими військовими у захопленій Оленівці Донецької області вчинили самі окупанти.

Про це свідчить перехоплена Службою безпеки України розмова загарбників.

“Це все пі****ж, вони самі у**али казарми, там було 200 чоловік. Позавчора переселили їх з трьох бараків, Переселили якогось х** на промзону… з понтом, що звідси буде все вивозитися, і тут буде залишатися тільки “Азов”, – заявляє окупант на опублікованому записі.

“Вчора почалося вночі, десь о годині 11, працювати “Град” під парканом прямо…. Вікна не повилітали ніде. Характерного прильоту снаряда або чогось, свисту не було. Відбувалися тут вибухи. Дуже багато “200-х”, “300-х”. Кількість ми точно не знаємо. Але загалом це все підлаштовано спеціально”, – робить висновок загарбник.

 

 

“Судячи із розмов бойовиків, росіяни могли влаштувати трагедію за рахунок вибухівки, яку вони розмістили у приміщенні колонії. Зокрема, жоден з очевидців не чув, як до виправної установи підлітає якась ракета. Не було характерного свисту, а вибухи відбувалися самі по собі”,  – зазначили в СБУ.

В перехоплені розмови сказано, що окупанти розмістили свої установки “Град” неподалік виправної установи та почали стріляти з них по території, підконтрольній Україні, але жодних обстрілів у відповідь не спостерігалось.

Також один зі співрозмовників розповідає, що буквально перед цим всіх пересилили в промзону. При цьому він зазначає, що після вибуху дуже багато вбитих і поранених.

“Судячи з наявних у мережі відео, в окремих приміщеннях колонії повністю вціліли вікна. Це свідчить про те, що епіцентр вибуху знаходився всередині знищеної будівлі, а її стіни “погасили” вибухові хвилі та “вберегли” сусідні приміщення”,  – йдеться в повідомленні.

За даними СБУ, попередній аналіз відео свідчить, що такі сліди від вибуху на стінах найбільш імовірно могли залишилися саме через “внутрішнє джерело” вибуху.

При цьому наголошується, що є безліч доказів того, що Збройні сили України не завдавали ракетних і артилерійських ударів по району населеного пункту Оленівка. В українській спецслужбі зазначають, що усі заяви російської пропаганди про нібито обстріли з боку Збройних сил України є “відвертою брехнею та провокацією”.

Уже до серпня: у Білорусі вкотре продовжили військові навчання

Previous article

Коли Україні не буде загрожувати Росія: військовий експерт назвав чотири умови

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *