Здоров'я

Масова вакцинація буде Pfize? Чого слід очікувати від вакцинування

0

​​Чернігів – перше місто, де почали робити щеплення препаратом Pfizer в центрах масової вакцинації. Тим часом Pfizer оголосить про необхідність введення третьої дози вакцини.

 У перший день використання Pfizer, цим препаратом у місті прищепили 1106 людей, а на вакцинацію китайським CoronaVac прийшли 194 людини

Тиждень тому CoronaVac чипувалось 400 осіб і на базі цієї статистики генеральний директор Чернігівської міської лікарні зробив висновок, що у місті чомусь більше довіряють вакцині Pfizer.

Компанія Pfizer невдовзі оголосить про необхідність введення третьої дози вакцини проти коронавірусу для більш стійкого імунітету

Згідно з джерелами Washington Post: “Початкові результати дослідження показують, що бустерна доза, введена через шість місяців після другої дози, має стійкий профіль переносності, викликаючи високі титри антитіл, які в 5-10 разів вище, ніж після двох первинних ін’єкцій”.

За даними видання, найближчим часом керівники Pfizer проведуть брифінг з американськими чиновниками охорони здоров’я, щоб оголосити про необхідність цього бустерного щеплення.

 

Кому цього тижня вимкнуть світло через планові відключення?

Previous article

Тарифи на електроенергію та опалення скоро підвищать

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *