Національний тур “Кіно просто неба” вражає грядачів на Вінниччині

Понад 3000 глядачів завітали на безкоштовні кінопокази у чотирьох громадах Вінниччини в межах Національного туру «Кіно просто неба». До середини серпня проєкт охопить ще 11 населених пунктів області.

16-18 липня відбулися відкриті покази сучасних українських кінострічок в місті Іллінці Вінницького району та трьох селах Гайсинського району – Краснопілці, Тростянчику та Баланівці. Близько 3100 відвідувачів з цих та сусідніх населених пунктів стали учасниками та глядачами проєкту «Кіно просто неба», мета якого – показати сучасні українські фільми у громадах, де немає кінотеатрів, а відтак і можливості дивитися кіно на великому екрані та з якісним звуком. За умов сприятливої погоди та відсутності інших форс-мажорів, до кінця липня та у серпні «Кіно просто неба» завітає ще в 11 ОТГ Вінниччини.

Пілотний проєкт «Кіно просто неба» був розрахований на 3 громади, але був настільки успішним, що переріс цьогоріч у справжній Національний тур, який охоплює 10 областей України.

Вінницькі поліцейські викрили посадовців, які привласнили чималі гроші

За рахунок податкової знижки вінничанам повернуть понад 13,4 млн грн податку на доходи фізосіб