На Вінниччині викрили інтернет-шахраїв

Підозрювані розміщували на популярному сайті оголошення про продаж різноманітних товарів, які користувалися попитом, на умовах повної або часткової попередньої оплати. Після отримання коштів від покупців, зловмисники на зв’язок більше не виходили.

Як повідомляють у поліції, шахраї «продавали» сільськогосподарську продукцію, промислові товари, техніку і навіть автотранспорт.

Організатор злочинної групи — 33-річний мешканець Вінницького району. Його затримали. Інші фігуранти злочину проживають у Полтавській області.

Організатору злочинної групи оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого за ч.3 ст. 190 (Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно — обчислюваної техніки) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Померла відома акторка Вінницького обласного музично-драматичного театру імені Садовського

У Вінниці підрахували кількість жителів.