Здоров'яНовини

На Вінниччині виявили штамм «Дельта» завезений з країни агрессора

Перші хворі штамом “Дельта” на Вінниччині. У 25 чоловік епідеміологи діагностували мутацію коронавірусу, яку в регіон його привезли з Росії.

11 серпня про це повідомили під час брифінгу, яка стосувалась перебігу вакцинації на Вінниччині.

“На сьогоднішній день «Дельта» вже циркулює на території області. Швидше за все його завезли з Росії. Адже першим хворим став чоловік, який три тижні тому приїхав із РФ, де він перебував протягом місяця”, — розповів керівник відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Вінницького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України Степан Томин.

Нажаль, Вінниччина стала однією із перших областей, у якій виявили мутований штам COVID-19 – «Дельта». Зараз в Україні тести на «Дельту» роблять лише в столичній лабараторії. Для того, щоб не відправляти аналізи до Києва на підтвердження нового штаму, закупили спеціальні тест-системи. Кількість поки не є великою, місцеві фахівці здатні перевірити 100 зразків з підозрою на нову мутацію коронавірусу тому, перевірятимуть хворих вибірково.

В «найбезпечнішому» районі Вінниці відкрито поліцейський офіс

У Вінниці викрили підпільний гральний заклад замаскованй під майстерню ключів