ВІнничинаНовини

На Вінниччині водій напідпитку запропонував поліцейським хабар

У місті Бершадь, що у Вінницькій області, п’яний водій автомобіля «Skoda A5» намагався відкупитися від адміністративної відповідальності. Правопорушником виявився 41-річний місцевий житель.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Під час спілкування з водієм правоохоронці запідозрили, що він перебуває у стані сп’яніння. Медичне освідування підтвердило цю підозру: у його крові виявили 2,0 проміле. Більше того правопорушник запропонував поліцейським неправомірну вигоду у розмірі 5 тисяч гривень та 100 доларів США.

Чоловік нестиме адміністративну відповідальність, а також і кримінальну за ч.1 ст. 369 ККУ (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті передбачає до 4 років позбавлення волі. Окрім цього на нього склали протокол за їзду у стані сп’яніння.

Хто винен, якщо з крана тече брудна гаряча вода?

Звільнили, бо не вийшов на акцію протесту на підтримку Петра Порошенка!