ВІнничинаНовини

На Вінниччині відбулося спецпогашення поштової марки «ПТН ПНХ»

0
Відсьогодні її можна придбати у відділеннях, офіційних магазинах, а також на маркетплейсах Укрпошти.

У річницю повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави, по всій Україні та на Вінниччині зокрема відбулась процедура спецпогашення та введення в обіг поштової марки «ПТН ПНХ», повідомляє ОВА. Захід відбувся за участю Начальника ОВА Сергія Борзова та керівника Вінницької дирекції АТ «Укрпошта» Володимира Шаловінського.

«24 лютого 2022 року ми не знали, що буде завтра…  Але сьогодні українці готові до всього. Ми будемо продовжувати боротись і нищити всю ту нечисть, яка напала на нашу Україну. Переможемо як Давид переміг Голіафа. І я впевнений, що ці шість літер «ПТН ПНХ» кожен українець вголос розшифрує у День нашої Перемоги! Слава Україні!», – зазначив Сергій Борзов.
У свою чергу, Володимир Шаловінський наголосив: «Сьогодні день скорботи для України та для усього світу. Адже це війна не лише за територію України, а й за свободу та мирне існування усієї Європи. Рік тому нам було страшно, але зараз всі знаємо, що обов’язково переможемо. Ми повернемо своїх людей та свої території, які в нас спробували забрати».
На поштовому випуску, до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, представлено одне з семи графіті англійського художника Бенксі, створених ним в Україні у 2022 р. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у Бородянці (Київська обл.). Зображення символізує майбутнє в особі хлопчика,  який обов’язково переможе минуле, яке засіло в голові хворого диктатора і всіх, хто його підтримує.
Поштова марка “ПТН ПТХ” – благодійна. Кожен, хто її придбає, стає учасником благодійного проєкту. З кожної проданої марки сім гривень буде направлено на відновлення загальноосвітніх закладів, які були пошкоджені внаслідок російської агресії.
Тираж становить 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів.
Починаючи з 24 лютого, поштовий випуск «ПТН ПНХ!» можна придбати у відділеннях, на офіційних магазинах, а також на маркетплейсах Укрпошти.

ВІННИЦЯ – НЕ ТІЛЬКИ ПРО ФОНТАНИ. ЗВІДКИ ПОХОДИТЬ НАЗВА МІСТА

Previous article

У Вінниці продовжили термін реєстрації кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло»

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *