ВІнничинаНовини

На Вінниччині голова районної ради видавав розпорядження щодо призначення собі матеріальної допомоги

Національне агентство з питань запобігання корупції склало адміністративні протоколи, що стосуються конфлікту інтересів, щодо двох народних депутатів та семи місцевих посадовців з Житомирської, Черкаської, Київської, Вінницької, Миколаївської, Івано-Франківської та Хмельницької областей.

Про це повідомляє НАЗК.

Серед посадовців виявлено ряд порушень щодо преміювання родичів та доплат собі самому. Було складено протокол щодо голови Могилів-Подільської районної ради Вінницької області Івана Телеватюка, який у 2021 році видавав розпорядження про виплату собі матеріальної допомоги.

Також НАЗК склало адміністративний протокол стосовно народного депутата Анатолія Гунька, оскільки він отримав у подарунок годинник марки «Breguet» вартістю понад 10 000 доларів США від свого помічника. Порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» було скоєно до 24 лютого 2022 року.

Телефонний шахрай ошукав літню вінничанку, яка хотіла врятувати доньку від неіснуючої аварії

Заклади освіти отримають Wi-Fi в укриттях: відповідальний бізнес може долучитися до проєкту