ВІнничинаНовини

На Вінниччині жінка ледь не зарізала 60-річного співмешканця

14 квітня у містечку Глухівці, що в колишньому Козятинському районі, затримали жінку, яка ледь не вбила свого співмешканця. Зловмисниця кілька разів вдарила чоловіка ножем, а потім намагалася знищити докази.

Про це повідомляють у поліції Вінниччини.

Повідомлення про злочин надійшло від дочки потерпілого. Батька вона виявила у помешканні за місцем спільного проживання. Слідчі встановили, що до злочину причетна 56-річна співмешканка потерпілого. Як з’ясувалось, ножові поранення жінка нанесла чоловікові після спільного розпиття спиртних напоїв.
60-річного потерпілого госпіталізовано до реанімаційного відділення місцевої лікарні.
Речовий доказ – ніж, вилучено. Зловмисниця поміщена до ізолятора тимчасового тримання. Їй оголошено про підозру.
За цим фактом слідством розпочато провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає покарання до 8 років ув’язнення.

Вінницька облрада закликала міжнародні інституції визнати агресію рф геноцидом українського народу

РФ розпочала в Україні серію терактів і офіційно погрожує обстрілами Києва, – Центр при РНБО