ВІнничина

На Вінниччині затримали чернігівця який перевозив гранати та наркотики

Сьогодні, 12 квітня, у Ямполі працівники поліції зупинили автомобіль, водій якого порушив обмеження комендантської години.

Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.

За словами начальника Відділення поліції № 1 Могилів-Подільського районного відділу поліції Олександра Тимчука, під час огляду автівки та особистих речей водія поліцейські виявили у рюкзаку останнього зброю та заборонені у вільному обігу речовини.

На місці події вибухотехніки та слідчо-оперативна група поліції вилучили бойову гранату Ф-1, ручну димову гранату та пакети з амфетаміном. Походження зброї й психотропів та мету їх зберігання встановлюють слідчі.

Вилучене направлено на експертизу. Чоловіка затримали в процесуальному порядку. За такі правопорушення передбачено покарання до 7 років позбавлення волі.

У Вінниці перевіряли якість води у Південному Бузі

Розвідники оприлюднили список російських спецпризначенців “Яструб”, які вбивали українців