На Вінниччині знову видаватимуть листків непрацездатності

Вінничани можуть обміняти довідки про тимчасову непрацездатність на “лікарняні” листки.  Для цього потрібно звернутися до сімейного лікаря

Видаватимуть “лікарняні” з дотриманням хронологічного порядку.

Наразі фінансують заяви-розрахунки, від 7 червня. Наразі область отримала 60 тисяч бланків листків непрацездатності, планують отримати ще 170.

Заборгованість по фінансуванню заяв-розрахунків становить майже 9 мільйонів 800 тисяч гривень.

Нагадаємо:

• Станом на 1 червня Фонд соціального страхування заборгувавукраїнцям 3,11 мільярда гривень “лікарняних”.
  • 3 лютого Верховна радапідтримала постанову про запровадження електронного реєстру листків непрацездатності (електронних лікарняних). Е-лікарняні мали запрацювати на початку 2021 року.
  • У 2020 році 13 мільйонів українцівотримали електронну медичну картку за програмою цифровізації системи охорони здоров’я.
  • Тестовий запуск електронного лікарняного в Україні планувався з літа 2020 року. Пізніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоровзаявив, що електронні лікарняні запрацюють з 2021 року.
  • Міністерство охорони здоров’япланує реалізувати у 2021 році інтеграцію системи електронного кабінету пацієнта з цифровим додатком “Дія”.

У серпні гаряча вода у Вінниці буде відсутня

Шлях між президентами ремонтують повним ходом: «Велике будівництво» на Вінниччині