На Вінниччині посилили контроль за правопорядком

Від початку тижня на Вінниччині поліція перейшла на посилений варіант несення служби. Ситуаційний центр працює 24/7. Контроль за правопорядком посили з нагоди Дня Прапора та річниці Незалежності України.

Про це повідомляють у відділі комунікації Нацполіції у Вінницької області.

З нагоди відзначення вищезгаданих державних свят до забезпечення правопорядку залучать усі структурні підрозділи поліції. У місцях масового перебування громадян збільшиться кількість патрулів з числа нацгвардійців та працівників служби надзвичайних ситуацій. Окрім них, працюватиме поліція діалогу, кінологи та вибухотехніки. Працівники Ситуаційного центру проводитимуть моніторинг та аналізуватимуть оперативну обстановку у місті та області, забезпечуючи оперативну реакцію.

Протягом цих днів на Вінниччині планують організувати більше понад 70 масових та святкових заходів, де правопорядок  забезпечуватимуть понад 1200 правоохоронців.

За підозрою у вбивстві співмешканки затримано вінничанина

У Вінниці в обласному архіві експонуються оригінали документів часів УНР