ВІнничинаГоловні новини

На Вінниччині підписали меморандум про співпрацю з Міжнародною організацією солідарності

0

У Вінниці відбулось підписання Меморандуму між обласною військовою адміністрацією та Міжнародною організацією солідарності. Він передбачає об’єднання зусиль сторін задля надання психологічної підтримки, а також юридичних консультацій та грошової допомоги для переселенців.

Про це повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Зустріч з виконавчим директором Міжнародної організації солідарності Асоціації Triangle Generation Humanitaire (Французька Республіка) Еріком Фортом та його асистентом Юрієм Кожушко проходила у приміщенні Вінницької обласної військової адміністрації.

Звертаючись до гостей з вітальним словом, Сергій Борзов, у першу чергу, подякував представникам Міжнародної організації солідарності Triangle Generation Humanitaire (Французька Республіка) за надану допомогу внутрішньо переміщеним особам, які наразі проживають на Вінниччині.

Очільник області коротко окреслив ситуацію в регіоні:

«Наразі область приймає біженців з інших регіонів України, де відбуваються активні бойові дії. На постійному проживанні з 24 лютого 2022 року в нас зареєстровано 176 792 біженці, з них 1462 людини – це маломобільні, а також 52 500 дітей. В усіх громадах області визначені відповідальні фахівці, які надають фахові консультації та офіційно реєструють внутрішньо переміщених осіб, щоб вони могли отримати різного роду державні допомоги. Крім того, за останню добу у Вінницькій області транзитом розміщено 84 особи».

За словами начальника ОВА, найбільше вимушених переселенців зареєстровано у місті Вінниці, у Погребищенській, Могилів-Подільській, Ямпільській, Хмільницькій, Оратівській, Бершадській громадах, а також у Гайсинському та Тульчинському районах області.

Наразі в області діє низка міжнародних гуманітарних організацій, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам, як за напрямом грошової допомоги (кеш), так і за іншими – надання продуктів харчування, непродовольчої гуманітарної допомоги, облаштування місць перебування ВПО тощо.

«Обласна військова адміністрація здійснює координацію напрямів допомоги з метою максимального охоплення внутрішньо переміщених осіб, які її потребують в усіх громадах, а також з метою уникнення дублювання. Також значну увагу ми приділяємо маломобільним особам та дітям, адже це найбільш вразливі категорії населення. Крім цього, на сьогодні важливим напрямком роботи є забезпечення закладів охорони здоров’я та соцслужб усім необхідним для оптимального надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам та жителям Вінниччини, адже кількість населення в нашій області зросла на 10%», – пояснив Сергій Борзов.

У свою чергу, виконавчий директор Асоціації Triangle Generation Humanitaire Ерік Форт подякував за прийом та зазначив, що в рамках співпраці з іншими міжнародними організаціями, зокрема, з УВКБ ООН, втілюватимуться спільні проєкти з метою захисту дітей та внутрішньо переміщених осіб. Передбачено реалізацію програми кеш-підтримки не лише для ВПО, а й для місцевого населення, яке постраждало внаслідок війни.

«Ми розуміємо, що не лише ВПО є постраждалими внаслідок війни, а й місцеве населення, яке страждає від наслідків війни. Тож ми плануємо співпрацювати і в цьому напрямку також, продовжувати надавати підтримку людям з інвалідністю, дітям, багатодітнимродинам», – зазначив Ерік Форт.

У рамках зустрічі відбулося підписання Меморандуму між Вінницькою обласною військовою адміністрацією та Асоціацією Triangle Generation Humanitaire з метою подальшого забезпечення оптимальної організації та втілення заходів гуманітарної діяльності Асоціації в регіоні.

США засуджують російську агресію та продовжують підтримувати територіальну цілісність України

Previous article

Віцечемпіон України загинув на війні з рашистами за три дні до 30-річчя

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *