ВІнничинаНовини

На Вінниччині торік зібрали понад 11 мільярдів податків для місцевих бюджетів

Упродовж 2021 року до місцевих бюджетів Вінниччини, платники податків перерахували понад 11,1 млрд грн податкових платежів.

“Платники податків Вінниччини упродовж 2021 року сплатили до місцевих бюджетів понад 11 млрд 111,6 млн грн податкових платежів. Проти прогнозованого зібрано майже на 296,5 млн грн більше”, – повідомляє начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

При цьому, за словами посадовця, торішній показник перевищено на 1 млрд 540,7 млн грн. або на 16,1 відсотка.

У трійці лідерів бюджетоформувальних платежів на першому місці податок на доходи фізичних осіб – понад 7 млрд 648,4 млн грн або більш ніж 68.8 відсотків від загалу. Наступний за розміром – єдиний податок – майже 1 млрд 558,3 млрд грн або близько 14,0 відсотків усіх надходжень до місцевих бюджетів. І закриває ТОП-3 платежів, що надходять у розпорядження місцевих громад, плата за землю із сумою, що наблизилась до 1 млрд 38,0 млн грн.

Як зазначає Микола Суржиков, позитивна динаміка проти 2020 року простежується за кожним із цих показників.

Хвора на сказ собака покусала дитину у вінницькому мікрорайоні “Академічний”

У Вінниці обрали запобіжний захід жінці, яка сокирою вбила співмешканця