НовиниПолітика

Політик родом з Вінниччини стане народним депутатом

Народним депутатом України стане член команди «Слуги народу», який родом з Вінницької області, а саме з селища міського типу Теплик.

Про це інформує речниця «Слуги народу» у своєму телеграм-каналі.

Під час останнього засідання фракції «Слуги народу» було погоджено висунення Ірини Верещук на посаду віце-прем’єр-міністра України, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Місце депутатки займе Сергій Кострійчук, 1985 року народження, з Теплика, що на Вінниччині. Він був включений до виборчого списку політичної сили під №140.

«Сергій Кострійчук у нашій команді з вересня 2018 року. На президентських і парламентських виборах координував роботу штабів у регіонах. У 2020 році – член Вищої ради партії, у 2021 – голова Контрольно-ревізійної комісії», – зазначає речниця фракції.

У Вінниці зросла летальність від ковіду!

У Вінниці завдяки пильним містянам затримали грабіжника