Провалився під кригу: У Тиврівській громаді потонув 70-річний чоловік

Учора, 4 січня, поблизу села Канава Тиврівської громади потонув 70-річний чоловік. Він провалився під кригу на річці Південний Буг. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

Повідомлення про нещасний випадок надійшло до Служби порятунку о 16:35. Рятувальники з’ясували, що чоловік знаходиться під кригою. За допомогою човна та спецінструменту бійці дістали потопельника з-під льоду.

Загиблим виявився 70-річний житель села Канава. Тіло чоловіка передали медикам “швидкої”.

Нагадаємо, восени у річці Сіб потонув рибалка. Тіло чоловіка, який зник під час риболовлі, виявили між селами Бубнівка і Новоселівка Гайсинської громади.

Платники податків з Вінниччини за минулий рік внесли майже 20 млрд гривень податків до зведеного бюджету України

Втікали босоніж по трасі від вітчима: на Одещині поліція врятувала двох дітей з Вінниччини