ВІнничина

Прокуратура на Вінниччині повернула у власність громади земельні ділянки зі ставками вартістю понад 84 мільйони

0

На Вінниччині прокуратура повернула у комунальну власність земельні ділянки з розташованими на них ставками вартістю понад 84 мільйони.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокуратурою забезпечено виконання рішення Господарського суду Вінницької області, яким задоволено позов Хмільницької окружної прокуратури до фізичної особи-підприємця про розірвання договорів оренди, стягнення заборгованості та повернення земельних ділянок водного фонду й водних об’єктів у комунальну власність Війтівецької територіальної громади Хмільницького району.

Установлено, що у 2018 році підприємець отримав у строкове платне користування 3 ставки для рибогосподарських потреб та відповідно земельні ділянки під ними, однак відтоді не вносив до бюджету орендної плати за використання цих об’єктів, а орган місцевого самоврядування не вживав заходів цивільного характеру, тому до суду звернулась прокуратура.

Наразі земельні ділянки водного фонду з розташованими на них водними об’єктамизагальною площею 16,4 га вартістю понад 84 млн грн повернуто у комунальну власність Війтівецькій територіальній громаді Хмільницького району.

СБУ спіймала зрадника, який охороняв російську катівню в Херсоні

Previous article

Рідним 9-ти вінницьких нацгвардійців вручили ордени “За мужність” (посмертно)

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *