ВІЙНАВІнничина

Про ротацію і відпустки військовим під час війни роз’яснив юрисконсульт Сил територіальної оборони Вінниччини

0

Про ротацію та порядок її проведення в Збройних Силах України і право на відпустки військовослужбовців, роз’яснив юрисконсульт юридичної служби окремої бригади Сил територіальної оборони Вінниччини Віталій Манздюк.

«Відповідно до положення Про проходження служби військовослужбовцями служби в ЗСУ, заміна особового складу під час особливого періоду (воєнного стану) припиняється. Однак, рішення щодо заміни особового складу може прийматись командиром військової частини. В окремих випадках, дане рішення приймається г Головнокомандувачем ЗСУ а також відповідно до мобілізаційних планів. Інформація щодо мобілізаційних планів, а також рішення Головнокомандувача ЗСУ стосовно заміни особового складу не розголошується. Це може повідомлятись виключно командирам військової частини», – зазначив Віталій Манздюк.

Проте, відсутність ротацій не означає, що військовослужбовець мусить безперервно перебувати в районі ведення бойових дій.

«Під час дії воєнного стану військовослужбовцям можуть надаватись відпустки тривалістю до 10 днів із збереженням заробітної плати за сімейними обставинами, а також з інших поважних причин. При цьому, військовослужбовцю надається час для доїзду до місця проведення відпустки і повернутись назад. Але не більше 2 днів в одну сторону», – роз’яснив юрисконсульт.

Серед сімейних обставин, які надають право на відпустку є:

  • Укладення шлюбу військовослужбовцем
  • Тяжкого стану здоров’я або смерті рідних по крові або по шлюбу
  • Пожежі або інші стихійні лиха, які спіткали сім’ю військовослужбовця
  • Інші випадки, коли присутність військовослужбовця в сім’ї є необхідною

ВІННИЦЬКІ ДЕПУТАТИ РОЗГЛЯДАТИМУТЬ ПИТАННЯ ЗАБОРОНИ «МОСКОВСЬКОЇ» ЦЕРКВИ

Previous article

Підсипку та прибирання місцевих доріг на Вінниччині адаптують до фінансових можливостей

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in ВІЙНА