ВІЙНАВІнничина

Ракетна атака Вінниці: учасник команди Цибульської потрапив під обстріл

Співачка Оля Цибульська повідомила, що серед постраждалих внаслідок ракетного удару по Вінниці 14 липня є член її команди.

За її словами, він отримав поранення. Учасника команди виконавиці госпіталізували до лікарні. Про це розповіла в InstaStories.

“Я не можу навіть говорити. У Вінниці серед потерпілих член моєї команди. Слава Богу живий. Поранений у лікарні. Ці відео з наших міст, з нашими людьми… Як це пережити? Коли світ назве тероризм тероризмом?”, – написала Цибульська.

Співачка Оля Цибульська повідомила, що серед постраждалих внаслідок ракетного удару по Вінниці 14 липня є член її команди

Фото: instagram.com/cybulskaya
Внаслідок ракетного обстрілу Вінниці загинули 22 людини

У Вінниці о 10:46 прогриміли вибухи. На місці “прильотів” виникла пожежа, вогонь перекинувся на автостоянку. Там горіли щонайменше 50 автомобілів. Над ліквідацією вогню працюють рятувальники. Екстрені служби виїхали на місце. Крім цього, вибухи чути на Черкащині.

Попередньо відомо, що по Вінниці й області росіяни випустили до 10 ракет, повідомив нардеп Олексій Гончаренко. Чотири ракети над областю збили сили протиповітряної оборони, за даними голови Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова.

Внаслідок ракетного обстрілу Вінниці загинули 20 людей. Серед них троє дітей. Про це повідомив заступник керівника Офіса президента України Кирило Тимошенко.

Ракетний удар по Вінниці: з’явилися останні кадри з матір’ю та донькою, яка загинула у візочку (відео, фото)

Удар по Вінниці – це визнання безсилля РФ