Новини

Реконструкція вулиці Батозької: наразі виконують земляні роботи під влаштування колій та монтують LED-освітлення

0

У Вінниці реконструюють вулицю Батозьку. Тут тривають підготовчі земляні роботи під влаштування колій та дороги. Колії прокладуть за технологією оксамитового шляху. Буде на вулиці і нове LED-освітлення, вже встановили 70 опор, змонтували 45 світильників. Тривають роботи з прокладання інженерних комунікацій.

Вулиця Батозька – це частина так званої лінії Корсо – головної просторової вісі розвитку Вінниці. У прилеглому районі вже зводять житловий комплекс, а це активізує життя на цій території. Реконструкція вулиці інтегрує район в структуру міста та сприятиме розвитку бізнесу. Створить більш комфортні умови для мешканців всього мікрорайону Ближнього Замостя.

«У рамках реконструкції на Батозькій відремонтують ділянку вулиці протяжністю 658 метрів. Тут оновлять проїжджу частину, заасфальтують тротуари, реконструюють трамвайні колії, влаштують велодоріжки та зроблять паркомісця. Також у рамках проєкту будуть встановлені камери відеоспостереження. На оновленому відрізку дороги облаштують (поставлять) 5 нових павільйони на 3 зупинках громадського транспорту. На вулиці планується висадити дерева», – розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Як розповів Юрій Семенюк, реконструкція вулиці Батозької розпочалась в минулому році. Наразі тут виконують земляні роботи на ділянці, де будуть колії та дорога. Також прокладають інженерні мережі, встановлюють опори під LED-освітлення та контактної мережі трамваю і тролейбуса, який у перспективі має курсувати вулицею Батозькою.

Реалізація проєкту важлива з погляду цілей Стратегії 3.0. Реконструкція вулиці Батозької враховує можливе будівництво шляхопроводу Янгеля–Ватутіна. Перехрестя вулиць Академіка Янгеля та Батозької вже на цьому етапі має створити основу для розвитку вулиці в сторону шляхопроводу. Крім того, реконструкція вулиці Батозької пов’язана з проєктом «Вінницька миля», який передбачає комплексне перетворення проспекту Коцюбинського та створення сучасного транспортного вузла на Привокзальній площі.

На Вінниччині відкрили першу в області службу для допомоги постраждалим від насильства

Previous article

Образив дружину – на громадські роботи: на Вінниччині домашній тиран ріже дрова для сільської школи

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in Новини