Родину вінничан більше тижня розшукує поліція

Старша дочка зниклої Оксани – Марина – звернулася в поліцію і повідомила, що мама напередодні говорила про поїздку в Одеську область на відпочинок.

Сім’я з Вінницької області, що зникла, видалила свої сторінки в соціальних мережах, а також усі фотографії і вимкнула телефони. Родичі пов’язують зникнення з грошима, оскільки у них був бізнес.

Востаннє камери спостереження зафіксували машину сім’ї на трасі біля Житомира. Після цього подружжя та їхнього сина Микиту ніхто не бачив.

У день, коли сталося зникнення, чоловік повинен був зустрітися з нібито своїми кредиторами. Дочка зниклої родини стверджує, що її батько працював із великими грошима.

Шлях між президентами ремонтують повним ходом: «Велике будівництво» на Вінниччині

Вінниця більше не комфорте місто?