ВІЙНАНовини

Розміновував території Київщини, Харківщини та Чорнобиля: Історія вибухотехніка з Вінниччини

0

Очі вибухотехніка з Вінниччини Ігоря Підлісного бачили сотні зруйнованих війною доль, а руки – в буквальному сенсі, врятували сотні життів від залишеної ворогом вибухівки.

Історію служби чоловіка розповіли «Подробиці».

Ігор Підлісний за фахом військовий-інженер та має значний практичний досвід роботи з вибуховими пристроями. З саперською справою він знайомий ще з періоду навчання у військово-інженерному виші.

Поліцейський разом із колегами одними з перших розміновували деокуповані території Київської області та повертали безпеку і мирне життя жителям Бучі, Гостомеля, Бородянки, Макарова, Ірпеня. Вибухотехнік знешкоджував залишені ворогом небезпечні предмети й на території Чорнобиля та в Харківській області.

На Харківщині ворог закопував боєприпаси навіть у могилах на цвинтарях.

«Я знав що я буду робити і з чим я буду мати справу. Я знайшов себе у цій роботі, в цьому ремеслі» – каже Ігор Підлісний.

Як повідомлялося раніше, у Вінниці вибухотехнік та підполковник поліції вибухотехніків, який повертав безпеку і мирне життя жителям Бучі, Гостомеля, Бородянки, Макарова, Ірпеня Ігор Підлісний отримав нагородну зброю від Міністра внутрішніх справ.

В українських автомобілістів з’являться нові номерні знаки, без коду регіону

Previous article

У жителя Вінниччини знайшли понад півтори сотні набоїв

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in ВІЙНА