Головні новини

СБУ заблокувала агентурну мережу ФСБ РФ: серед інформаторів ‒ правоохоронці та чиновники

Співробітники контррозвідки, внутрішньої безпеки та слідчі СБ України викрили та припинили діяльність агентурної мережі ФСБ РФ, яка діяла на території Херсонської області. Повідомляє сайт Служби Безпеки України https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-zablokuvala-ahenturnu-merezhu-fsb-rf-sered-informatoriv-pravookhorontsi-ta-chynovnyky

Організатором мережі був колишній співробітник регіонального управління СБУ. Він звільнився зі служби у 2014 році і під час виїзду до Російської Федерації був завербований співробітниками ФСБ РФ.

На виконання завдань російської спецслужби резидент створив розгалужену агентурно-інформаторську мережу, до якої залучив широке коло посадовців. Серед них:

• співробітник СБУ в Херсонській області;
  • працівник місцевої прокуратури;
  • співробітник поліції;
  • посадовець Державної служби з надзвичайних ситуацій;
  • колишній посадовець облдержадміністрації.

СБУ відомий також московський куратор мережі. Це кадровий офіцер ФСБ РФ Віталій Король, який спеціалізується на Україні. У 2015-2016 роках він перебував на окупованій частині Донецької області у складі ротаційної оперативної групи ФСБ під позивним «Мангуст».

На Вінниччині поліцейські посили контроль!

В Україні набув чинності закон про корінні народи