Головні новини

Синєгубов: ми прорахували будь-які сценарії наступу окупантів

олова Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів про ситуації на фронті та можливі варіанти наступу окупантів.

Про це Синєгубов розповів у своєму інтервʼю РБК Україна.

Зараз росіяни передислокують свої війська на ізюмський напрямок через Куп’янськ. Ми бачимо, що частина військ, яка відійшла від київського, чернігівського і сумського напрямку, не в повному своєму бойовому складі. Однак вони проходять зараз ротацію на території РФ, на бєлгородському напрямку.

Далі ми прогнозуємо, що вони або підуть безпосередньо з півночі до нас. Або підуть на схід через ізюмський напрямок для того, щоби збільшити свою військову присутність в Донецькій та Луганській областях і відрізати лінію ООС. Це в них, напевно, зараз основний план. Але ми готові до оборони на будь-якому напрямку – до ударів з півночі, з північного-сходу або ж з ізюмського напрямку, де в нас зараз триває активна бойова фаза. ЗСУ значно укріпили свої позиції, зміцнили особливий склад та озброєння. Тому ми прорахували будь-які сценарії.

«Москва» затонула: як і чому загинув флагман російського Чорноморського флоту

“Буде одна з найскладніших битв”, – Зеленський каже, що в нову хвилю війни росія вступить з більшою кількістю техніки