ВІЙНАВІнничина

Сьогодні на Вінниччині прощаються з ще одним загиблим захисником України – Вадимом Церковним

Сьогодні, 19 липня, на Вінниччині в селі Агрономічному відбулось прощання з ще одним загиблим захисником України – Вадимом Церковним.

Як повідомляє Агрономічна сільська рада, Вадим Олегович народився в місті Біла Церква. Він захищав Україну з 2014 року16 липня 2022 року ворог обірвав життя Вадима Церковного. Йому було 47 років.

Україна втрачає найкращих. Вадим працював у воєнізованому відділенні охорони Управління поліції охорони у Вінницькій області, зокрема, охороняв Вінницький обласний краєзнавчий музей. Був учасником АТО, а з перших днів повномасштабного вторгнення без вагань зі зброєю в руках став на захист рідної землі. Добрий, чуйний, справедливий – таким він назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів та колег, – йдеться у дописі Вінницького обласного краєзнавчого музею.

У БОЯХ ЗА МИКОЛАЇВ ЗАГИНУЛИ ТРОЄ ХМІЛЬНИЧАН

Росія під час ракетного удару по Вінниці знищила пам’ятку архітектури, яку не зачепила навіть гітлерівська Німеччина