Головні новиниНовини

“Укрзалізниця” запускає перший в Україні інклюзивний електропотяг!

0

Про цю новину повідомили на офіційному сайті “Укрзалізниці”.

Проблеми міжміського сполучення для людей з особливими потребами неодноразово обговорювалися у суспільстві і відтепер потяги будуть облаштовувати додатковими вагонами для людей з інклюзією.

Зокрема, за кошти Державного бюджету України буде придбано 20 пасажирських купейних спальних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, та 17 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.

Крім того, відповідно до програми інклюзивності Укрзалізниці впродовж 2020-2023 компанія спрямує понад 74 млн грн на облаштування залізничних об’єктів. Зокрема, це адаптація вокзалів та зупинних платформ для людей з інвалідністю, закупівля підйомних платформ і візків для вагонів тощо.

Нагадаємо, наразі Укрзалізниця має у своєму парку 15 пасажирських вагонів, 10 швидкісних електропоїздів Hyundai Rotem, 2 швидкісні двоповерхові електропоїзди Skoda Vagonka та 2 швидкісні електропоїзди подвійного живлення виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», які пристосовані для перевезення людей на колісних кріслах.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця презентувала перший в Україні інклюзивний приміський електропоїзд.

 У потязі є пандуси, спеціальні місця для сидіння з фіксуванням візка та кнопкою виклику, вказівники зі шрифтом Брайля, адаптована вбиральня.

 «До кінця цього року планують зробити ще 6 таких нових поїздів», – запевнив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик 

 

 

МВФ розглядають нові варіанти підтримки “вразливих країн”

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *