Головні новиниНовини

У Вінницькій області зросте кількість поліцейських офіцерів громад

У столиці пройшов форум «Безпечна громада». В рамках якого стало відомо, що в українських громадах планують збільшити кількість офіцерів громад.

Впровадження реформи децентралізації передбачає те, щоб жителі громади знали кожного поліцейського в обличчя і довіряли йому. У випадку, якщо поліцейський особисто знатиме про потреби жителів, його будуть сприймати, довіра до таких правоохоронців суттєво зросте.

За результатами опитаних українців, 70% з них довіряють таким поліцейським офіцерам громад. Відтак вже у 2022 році їх кількість планують збільшити у 3 рази, тоді їх загальна кількість складатиме 2 000. Мета даного проекту, щоб у кожній громаді був свій офіцер, а у великих – у кожному старостинському окрузі.

Для вінничан опублікували оновлений бюлетень з малої приватизації

На Вінниччині розпочалась виплата пенсій листопада