Події

У Вінниці відбудеться парад! Як готуються до святкування тридцятої річниці Незалежності України?

«Вперше за 30 років Незалежності України заплановані заходи за участі всіх сил сектору безпеки й оборони України та країн-партнерів. На Хрещатику, на Дніпрі, в Одесі, у Чорному морі наша гордість, ті, хто готовий захистити Україну на суші, на воді та в повітрі», – розповів Володимир Зеленський на презентації заходів святкування.

Про це пише на сторінці Facebook голова Вінницької ОДА.

100 українських літальних апаратів братимуть участь у показі авіаційної техніки 24 серпня. Завершиться парад військ прольотом бойових літаків із пуском сигнальних ракет та димами кольору Державного Прапора України. З параду літаки повертатимуть у Вінницю. Ми їх побачимо у небі. І почуємо ))

До речі, в аеропорту «Гавришівка» українські військові авіатори приймають американських колег.

Вони прибули з місця дислокації авіабригад США у Великобританії на базі «Мідлфорс».
У рамках розширеної програми співпраці НАТО та реалізації «Концепції розвитку Повітряних Сил на період до 2025 року» два військово-траспортних літака «МС-130» авіаційних загонів 352-го військового крила Сил спеціальних операцій Повітряних Сил Армії США приземлились у Вінниці майже на місяць.

Разом з нашими спецпризначенцями відпрацьовуватимуть навчальні польоти, операції десантування та з екстреної медичної допомоги.
Американським партнерам є що показати і є чому у них повчитись.

Як повідомляла група «ІС», в параді до Дня Незалежності візьмуть участь літаки союзників України.

Вінницький військовий хірург Анатолій Ордатій здобув найвищу медичну нагороду

На Вінниччині вирує штам «Дельта» COVID-19: Вже є перші померлі