Головні новини

У Вінниці відбулися урочисті зібрання військових Повітряних сил ЗСУ

З нагоди відзначення Дня Повітряних Сил Збройних Сил України над Вінницею у небі відбулися прольоти військових літаків. Ними керували справжні професіонали, які виконували бойові завдання в районі проведення ООС.

Про це повідомили в інформагентстві Міноборони  «АрміяInform».

У небі літали вертольоти Мі-8, військові транспортники Ан-26, бомбардувальники Су-24М та винищувачі Су-27. Тоді як під час урочистого шикування були вручені бойові прапори командирам окремого полку зв’язку і радіотехнічного забезпечення імені В’ячеслава Чорновола, а також окремого батальйону радіоелектронної боротьби імені отамана Кирила Бондарука.

Урочисте зібрання військових відбулося в 60-му будинку офіцерів.  З нагоди свята найкращі військовослужбовці отримали нагороди від Міністра оборони України та начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Нa Вінниччині водій іномaрки збив дитину нa сaмокaті

У серпні гаряча вода у Вінниці буде відсутня