Головні новини

У Вінниці відзначили волонтерів, які допомагають військовим

0

У четвер під час засідання виконкому Вінницької міської ради міський голова Сергій Моргунов разом з секретарем міської ради Павлом Яблонським вручили подяки вінницьким волонтерам.

Волонтерів відзначили за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток волонтерського руху на території нашого краю, самовідданість та небайдужість, проявлені під час надання допомоги захисникам України.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що волонтерська спільнота міста активно працює із перших днів війни.

«Тільки завдяки згуртованості суспільства та активності усіх українців, які направили всі сили на допомогу Збройним Силам України, ми не дали можливість ворогу просунутись далі. Волонтерство вимагає неймовірних зусиль, ці люди в силу своєї патріотичної позиції робили неможливі речі. Адже волонтери могли знайти, те що, здавалось, неможливо було знайти на той час. Вони везли та везуть все, що можна, з різних куточків світу – це бронежилети, медичне та високотехнологічне обладнання. Сьогодні волонтери роблять дрони, безпілотники – знову ж таки шукаючи запчастини по всьому світу, – адже це не так просто знайти на даний час», – розповів Сергій Моргунов.

Також міський голова подякував волонтерам за їх активну позицію та невтомну працю у такий складний час: «Бажаю вам міцного здоров’я, більше оптимізму та позитиву у вашій діяльності. Неймовірна подяка вам від наших Героїв та Героїнь. І щоб дійсно ви були щасливі від того, що ви робите для України, для ЗСУ та усієї нашої територіальної громади».

На заводі у Вінниці виготовляють обладнання для рівненських газовиків

Previous article

COVID-19: у Вінницькій області станом на 25 лютого хворіє 737 осіб

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *