ВІнничинаГоловні новиниКультураНовини

У Вінниці відкриють меморіал жертвам Холокосту і офіс “Європейського центру Хесед”

У вівторок, 19 жовтня, в 11:00 у Вінниці відбудеться відкриття меморіалу жертвам Холокосту. Після цього також в 13: 00 відкриють офіс “Європейського центру Хесед”.

Події анонсували в Facebook Єврейської общини Вінниці, а також керівник Єврейської общини Вінниці Ігор Барго.

Меморіал відкриють на старому єврейському кладовищі на згадку про євреїв, які стали жертвами Холокосту у Вінниці і в околицях міста. Захід відвідають представники єврейської общини Вінниці і області, рабин Арье Гольденберг, рабин Шломо Вільгельм і рабин Шауль Горовиц. Вони прочитають поминальні молитви і “Каддиш”.

“Європейський центр Хесед” у Вінниці відкриється за адресою вул. Маяковского, 226, захід почнеться в 13: 00. Там члени єврейської общини і їх сім’ї зможуть скористатися або отримати в прокат медичне устаткування для реабілітації. Крім того, там видаватимуть медичні препарати.

Єврейська община Вінницької області “Бейс Менахейм Любавич Вінниці”, якою керує Ігор Барго, входить ходить до складу Об’єднаної єврейської общини України. Повний склад ОЕОУ – по посиланню.

У Вінниці через підозрілий предмет з будинку евакуювали 50 людей

У “Вінницяміськтеплоенерго” назвали перелік будинків, які залишились без тепла