ВІнничинаНовини

У Вінниці завдяки пильним містянам затримали грабіжника

У Вінниці завдяки пильним містянам затримали грабіжника, який пробрався до чужого будинку. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Патрульну поліцію Вінницької області.

“Учора, 2 листопада, на спецлінію 102 надійшов виклик про крадіжку на вулиці Олени Пчілки. В поліцію зателефонувала жінка. Вона побачила незнайомого чоловіка на подвір’ї свого сусіда, а потім почула звук розбитого скла. Правоохоронці приїхали на виклик, помітили розбите у будинку вікно та молоток, який лежав на підвіконні”, – йдеться у повідомленні.

Приїхавши на виклик, патурльні зв’язалися із власником помешкання. Коли він приїхав і відчинив своє житло, в одній із кімнат виявив незнайомого чоловіка. Правопорушника затримали правоохоронці.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин.

Політик родом з Вінниччини стане народним депутатом

Вінничан штрафують за порушення карантинних обмежень