Головні новини

У Вінниці затримали чоловіка з наркотиками на суму майже 150 тисяч гривеньУ Вінниці затримали чоловіка з наркотиками на суму майже 150 тисяч гривень

Сьогодні, 24 травня, у Вінниці правоохоронці затримали 27-річного місцевого, у якого виявили посилку з канабісом.

Як з’ясувалося, зловмисник вже потрапляв в поле зору поліції за вчинення аналогічного кримінального правопорушення. Наркотики він замовляв через мережу Інтернет.

З якою метою він придбав та зберігав таку кількість заборонених речовин встановить слідство в рамках дослідування кримінального провадження, розпочатого за ст. 309 ККУ.

Остаточну правову кваліфікацію діям правопорушника нададуть після проведення експертиз.

Змінили графік потягу через Вінницю, яким українці повертаються з Польщі

Вінницьких підлітків, від 14 до 18 років, запрошують в розмовний клуб з вивчення англійської мови